FacebookTwitterПідписатися на RSS

Київському індустріальному фаховому коледжу - 75!

20 вересня 2019 року Відокремлений структурний підрозділ Київський індустріальний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури відсвяткував 75 річницю.

Ювілей - це не тільки свято, а й підсумок роботи. Це визначення пройдених етапів шляху, певних досягнень колективу, його майбутнього.

З нагоди ювілею відбулися урочистості, на які завітали почесні гості, педагогічні працівники, випускники та студенти коледжу.

Святковий захід відкрила директор коледжу, кандидат педагогічних наук, Світлана Михайлівна Кікто. Навчальний заклад привітав ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Мусійович Куліков, який вручив директору коледжу Світлані Михайлівні Кікто подяку Прем’єр - міністра України за високий професіоналізм та плідну працю. Також ректор побажав колективу нових звершень та відзначив викладачів та співробітників коледжу грамотами університету за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

На адресу коледжу надійшов вітальний лист від Міністерства освіти і науки України, який зачитав головний спеціаліст відділу модернізації змісту освіти та освітнього процесу Міністерства освіти і науки України Євгеній Анатолійович Карпенко.

Слова вітання на честь ювілею коледжу прозвучали від начальника відділу у справах молоді та спорту Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації Юлії Миколаївни Шевцової; голови ради директорів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації м. Києва, директора Київського коледжу електронних приладів Анатолія Костянтиновича Похресника, президента Академії будівництва України Івана Івановича Назаренка; голови Київської міської професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалівМиколи Миколайовича Осадченка.

Від випускників різних років лунали слова вдячності та щирі побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання.

/Files/images/_MG_0075.JPG

/Files/images/_MG_0098.JPG

/Files/images/_MG_0270.JPG

/Files/images/_MG_0303.JPG

/Files/images/_MG_0332.JPG

Історію створення КІнК КНУБА та роботи студентів данного навчального закладу ви можете переглянути, натиснувши на посиланнях нижче "Історія" та "Виставкова зала", відповідно.

Кiлькiсть переглядiв: 17722