FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Спеціальність: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Галузь знань: 15 Автоматизація та приладобудування
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст
Термін навчання: на основі базової середньої освіти - 4 роки
на основі повної середньої освіти - 3 роки

Автоматизація в нашому суспільстві визначає розвиток всієї діяльності людини. Мікропроцесорними засобами автоматизації оснащені автомобілі, побутова техніка,банки, медицина, транспорт, будівництво, ліфти та ескалатори, енергетика, стільниковий зв'язок та інше.

/Files/images/spetsalnost/a/IMG_8573.jpg

Комплексна автоматизація та роботизація сучасних виробництв в своєму складі об’єднує комп’ютери, компоненти зв’язку та локальні мережі, системи комп’ютерного регулювання і управління технологічними процесами, системи візуалізації і машинного зору, програмне забезпечення.

Наші випускники забезпечують розробку і експлуатацію мікропроцесорних систем управління, комп’ютерних мереж, приладів та засобів автоматизації виробництва.

Що вивчають:

За час навчання студенти отримають знання з мікроелектроніки, мікропроцесорної техніки, опановують сучасну комп`ютерну техніку, інформаційні технології та програмне забезпечення автоматизованих систем.

/Files/images/spetsalnost/a/DSC_0032.jpg

/Files/images/spetsalnost/a/DSC_0126.jpg

Можливості працевлаштування:

За даними служби з працевлаштування на ринку праці України найбільша кількість замовлень надходить на фахівців з автоматизації та комп`ютерно-інтегрованих технологій.

Перспективи:

Наші випускники мають можливість продовження навчання на бюджетній основі за обраною спеціальністю в Київському національному університеті будівництва і архітектури та інших ВНЗ. Враховуючи здатність студентів працювати з сучасною технікою наші випускники користуються попитом не тільки на Україні, але і за кордоном.

Наша навчальна база:

Студенти навчаються на надсучасному обладнанні німецької фірми «FESTO», в сучасних комп’ютерних аудиторіях, на базі лабораторії «Мікропроцесорної техніки», яка оснащена мікропроцесорними контролерами UNITRONICS ізраїльського виробництва при підтримці фірми KLINKMANN - Україна.

/Files/images/spetsalnost/a/DSC_0154.jpg

/Files/images/spetsalnost/a/DSCN0713.jpg

/Files/images/spetsalnost/a/DSCN0716.jpg

Зв'язуйтеся з нами, приходьте до коледжу у будь який робочий час чи на день відкритих дверей і подивіться на все своїми очима. Ми чекаємо на Вас!

Кiлькiсть переглядiв: 899