FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Спеціальність: 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" (Образотворче мистецтво)

Галузь знань: 02 Культура і мистецтво
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст
Фахівець: художник-оформлювач
Термін навчання: на основі базової середньої освіти - 4 роки
на основі повної середньої освіти - 3 роки

Розвиток обчислювальної техніки, високопродуктивні поліграфічні системи та програмне забезпечення, виробничі процеси, оснащені сучасним обладнанням, потребують висококваліфікованих фахівців спеціальності 5.02020501 „Образотворче мистецтво“.

Підготовку кадрів за спеціальністю „Образотворче мистецтво“ (спеціалізація "Промислова графіка") здійснюється в коледжі з 2000 року і викликано це потребою у висококваліфікованих спеціалістах зі знаннями графічних технік, основ поліграфії, основ технології поліграфічних систем, які володіють практичним досвідом у роботі над проектами, макет-проектами, версткою, розробкою логотипів, фірмового стилю, презентації, володіють організацією цілісного композиційного рішення того чи іншого творчого завдання.

Спеціальність 5.02020501 „Образотворче мистецтво“ (5.020208 „Образотворче та декоративно прикладне мистецтво“) ліцензовано в коледжі з 1992 року, поточна акредитація проводилася в 2013 р. Наявна та потенційна матеріально-технічна база коледжу, кадровий потенціал, навчально-методичне забезпечення дозволяють навчальному закладу готувати молодших спеціалістів за фахом 5.02020501 „Образотворче мистецтво“ на основі базового освітнього рівня „базова загальна середня освіта“ за денною формою навчання з ліцензованим обсягом 15 осіб денної форми навчання.

Студенти, які навчаються в коледжі, проходять виробничу практику на базах провідних підприємств Асоціації підприємств „Київміськбудматеріали“. Розвинені тісні взаємодії з провідними підприємствами міста, такими як: АТ „Імперіал Тобако Продакшн Україна“, ВАТ „Фармак“, Академічний театр ляльок, Київський академічний театр юного глядача, поліграфічними підприємствами, КВПП „Обухівська друкарня“, рекламними агентствами, дизайнерськими студіями, дошкільними та шкільними навчальними закладами міста. Упродовж усього навчального процесу студенти коледжу забезпечені базами практики на підприємствах різноманітної форми власності з подальшим працевлаштуванням. З цією метою підтримуються зв’язки, які будуть зміцнюватися і надалі.

Для студентів спеціальностей 5.02020501 „Образотворче мистецтво“ та 5.02020801 „Декоративно-прикладне мистецтво“ стало традицією проведення прилюдного захисту дипломних робіт, щорічної виставки дипломних робіт та зустрічі з випускниками попередніх років, переглядів творчих робіт студентів у зв’язку із закінченням І та ІІ семестрів, конкурсів на кращу творчу непрограмну роботу, тематичних, колективних та персональних творчих виставок студентів. Студенти спеціальності постійно приймають участь у конкурсі "Нові імена України", а також у щорічній міській виставці науково технічної творчості студентів 1-2 рівнів акредитації та займають призові місця.

Кiлькiсть переглядiв: 911